top of page
Taste Of Logo

מה זה Taste Of?

מי מאיתנו לא אוהב לטייל בפינות נסתרות, להכיר לוקיישנים חדשים ולטעום אוצרות קולינריים? בשביל זה צריך את המקומי הזה שמכיר כל פינה, שיעזור לנו לסטות מהמסלול המוכר או יציג לנו זווית אחרת על מקום שאנחנו כבר מכירים. 

הכירו את Taste Of, שיכניס אתכם לוייב המקומי - גם מרחוק, דרך ליקוט של טעמים וסיפורים ממגוון עסקי בוטיק בפינות ייחודיות בארץ ובעולם. 

אנחנו מאמינות שרכישה מעסקים קטנים היא כוח משמעותי לפיתוח של כלכלה מקומית בת קיימא וחוסן קהילתי. לכן אספנו הכל לחבילות ייחודיות דרכן תכירו את היזמים והיזמיות שפגשנו בדרך.

המסע שלנו לכל לוקיישן הוא תהליך עם הרבה מחשבה וכבוד למקום. כל העסקים במקום, אלו שבקופסא ואלו שמחוץ לקופסא, מבחינתנו הם שותפים לתהליך. חשוב לנו להכיר את הסיפור של כל אחד, את התרומה שלו למקום וביחד להרכיב פסיפס מקומי ייחודי שמבליט כל עסק ומעביר את הקסם של המקום. כל עסק מקבל מאיתנו כלים ומוטיבציה בדרכים שמתאימות לו - אנחנו יושבות עם כל עסק, מחשבות יחד איתו תמחור הוגן, בונות עבורו כלים לשיפור המוצר ובסופו של דבר שואפות להיות עבורו פלטפורמה משמעותית לשיווק ומכירת המותג שלו. החיבור שנוצר בין כולם יוצר קהילה חזקה וגאוות יחידה!

לכל מוצר יש סיפור וזה מה שהופך את המארז שלנו לכל כך מעניין - מתנה ייחודית שמביאה איתה חיבור לאנשים, מסורות, ריחות וזיכרונות מתוקים. לכם וליקירכם רק נותר להנות - לטעום את הסיפור הטרי שהגיע בחבילה ודרכו לצאת לטייל בעוד קסם של מקום. ואל תשכחו לספר לנו (ולעולם) איך היה…

באהבה,
מונה ויעל 

מארזים Tase Of

עלינו

סמטאות נצרת

איך הכל התחיל...

זה תהליך שהתפתח במשך שנים, אנחנו חיות את עולם התיירות, פועלות באופן אקטיבי לקידום התיירות בירוחם ומחזיקות במספר עסקים מצליחים. אבל לשבת רגע ולחשוב איך הרעיון הפך לביצוע מזקק את המוטיבציה המשותפת של שתינו במיזם המיוחד הזה. 

 

כבר כמה שנים שיעל אורזת את הטעמים של ירוחם לחברות וארגונים, יחד עם ההתפתחות התיירותית של ירוחם הביקוש למארזים גדל והיה ברור שזה הבשיל לשלב הבא.
במקביל בצד השני של הארץ בביקור של מונה בנצרת אחרי אחד הסגרים של הקורונה התחילו המחשבות על Taste Of. באותו ביקור נצרת הרגישה ריקה, הרחובות היו שוממים, דלתות עסקי הבוטיק שבסמטאות הציוריות של העיר העתיקה היו סגורות ושיחה אקראית עם מקומית סיפרה את הסיפור של הקושי וגם כיוונה למקומות מגניבים ומיוחדים שרק מקומית יכולה להכיר. אחרי הביקור מונה התהלכה עם המחשבה על סימטאות נצרת הריקות, איך אפשר לעזור לעסקים קטנים לצמוח מתוך הקושי? איך אפשר יותר להנגיש את המידע לתיירים?
ההשראה הגדולה מקהילת התיירנים המדהימה של ירוחם שפועלת יחד ומחזקת את החברים בה, העלתה עוד שאלה - איך אפשר לשכפל את מודל החוסן הקהילתי שנבנה בירוחם למקומות אחרים?

 

הדברים התחברו יחד במפגש משפחות בארוחת חג בסוכה של יעל ומשה. שמש, בשר משובח וקוקטייל איכותי היו מצע פורה לבריינסטורמינג שיצר חיבור מושלם בין המארזים של יעל לקונספט של Taste Of. גילינו שאנחנו משלימות אחת את השניה בדיוק במקומות הנכונים (וגם שתינו עובדות עם בני הזוג שלנו 24/7 ולשניהם קוראים משה😜) ויצאנו יחד למסע מעבר לגבולות ירוחם שלקח אותנו רחוק למקומות קסומים ומיוחדים שאנחנו לא יכולות לחכות כבר לספר לכם עליהם.

 

יש לנו חלומות גדולים ובמרכזם השאיפה להפוך לפלטפורמה משמעותית עבור העסקים שאנחנו פוגשות בדרך כדי לעזור להם לחבור יחד, לצמוח ולשגשג.

bottom of page